شما مجاهدان در راه جبهه حق هستید

دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳:۱۵

معاون تهذیب حوزه علمیه برادران کشوردرهمایش طلیعه حضورویژه طلاب جدیدالوروداستان کردستان گفت:شما مجاهدان در راه جبهه حق هستید قطعا حرف ها خواهید شنید ،صبور و پرتلاش باشید چون شماها لذت معنویت و ایمان را چشیده اید.

باید بر مبنای کتاب خدا علم را یاد گرفت بعد انفاق کرد

دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۲۰

نماینده ولی فقیه در استان کردستان درهمایش طلیعه حضورویژه طلاب جدیدالورود حوزه های علمیه خواهران استان گفت:العُلَماءَ وَرَثَةُ الأنبِياءِ، این دسته افراد دنبال تجارتی هستند که اصلا از بین نمی رود پس باید بر مبنای کتاب خدا علم را یاد گرفت بعد انفاق کرد

طلاب بایدفرهنگ که همان رویش، پوشش، حضور، رفتار است را خوب بکار ببرند

دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵:۴۱

معاون فرهنگی-تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشورخطاب به طلاب جدیدالورودگفت:فرهنگ که همان رویش، پوشش، حضور، رفتار است را خوب بکار ببرید نگذارید دشمن در این مسیر پا بگذارد.

طلاب باید مجهز به سلاح علم و دانش باشند

یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۳۲

مدیرحوزه های علمیه خواهران کشوردرهمایش طلیعه حضوراستان کردستان گفت:طلاب باید مجهز به سلاح علم و دانش باشند ،طلاب و روحانیون علاوه بر کسب علم، باید به مسائل روز نیز آگاهی داشته باشند تا بتوانند در آینده پاسخگوی نیاز‌های جامعه باشند.

همایش طلیعه حضورطلاب جدیدالوروداستان کردستان برگزارشد

یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷:۲۸

مدیرحوزه علمیه خواهران استان کردستان درهمایش طلیعه حضورطلاب جدیدالوروداستان گفت:جایگاه طلبگی جایگاهی است که بالاتر از آن جایگاهی نیست. شغلی است که بالاتر از آن شغلی نیست ، چون؛ العلماء ورثۀ الانبیاء

مهمترین پیام عاشورای امام حسین علیه السلام برای ما این است که به تکلیف الهی خود عمل کنیم

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰:۰۹

مدیرحوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت:مهمترین پیام عاشورای امام حسین(ع) برای ما این است که به تکلیف الهی خود عمل کنیم. حضرت سیدالشهدا(ع)با کشته شدن خودویارانشان و اسارت اهل بیت خاندان پیامبر(ص) ،به تکلیف الهی عمل کردند.

افتتاحیه مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) قروه

شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۰۴

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان کردستان در جمع طلاب گفت:مهم ترین وجه یاری دین این است که انسان دین را بفهمد بعد از اینکه فهمید به آن عمل کند بعد از آن باید این دین را تبلیغ نماید.