برگزاری نشست نماینده ولی فقیه در کردستان و کارکنان حوزه‌ علمیه خواهران کردستان

شناسه خبر : 100626

1399/10/03

تعداد بازدید : 261

برگزاری نشست نماینده ولی فقیه در کردستان و کارکنان حوزه‌ علمیه خواهران کردستان
نشست کارکنان حوزه‌ علمیه خواهران کردستان و نماینده ولی فقیه در کردستان با هدف هماهنگی و هم‌افزایی بیشتر در امور مربوطه، در مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین صفی زاده در نشست کارکنان حوزه علمیه خواهران کردستان  خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه دراستان گزارشی از فعالیت‌های حوزه های علمیه خواهران استان و طرح‌ها و برنامه‌های آینده این مرکز ارائه کرد و اظهار داشت: حوزه علمیه خواهران دارای سرمایه‌های مادی و معنوی و استعدادهای فراوانی است.

وی با اشاره به جمعیت 11درصدی طلاب خواهر در این استان، گفت:یکی از کارهای بسیار اساسی و مهم که بعد از انقلاب شکل گرفت تشکیل حوزه‌های علمیه  خواهران و گسترش آن است.

مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان تاکید کرد:  این سرمایه‌ها را با حمایت نماینده ولی فقیه باید مدیریت کنیم و با برنامه‌های مفید جامعه را خودکفا کنیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی اظهار داشت: حوزه های علمیه باید سه اصل اخلاق، تهذیب و پایبندی به نظام و انقلاب اسلامی را رعایت کنند.

وی افزود: علم اگر با تهذیب نباشد، حجاب می شود، طلبه‌ای که در مدرسه درس می‌خواند، همدوش با درس، همقدم با درس تزکیه لازم دارد