معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) قروه خبر داد؛

فعالیت جهادی مبلغان در انتخابات/تبلیغ طلاب در فضای مجازی

شناسه خبر : 108676

1400/03/30

تعداد بازدید : 112

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) قروه گفت: مبلغین و طلاب در راستای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی گیری نقش مهمی را ایفا کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه  علمیه خواهران کردستان، خانم زهرا شهبازیان  گفت : مبلغین و طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) قروه درلبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری با استفاده از ظرفیت حضور درروستاها، مجالس خانگی و تبلیغ چهره به چهره، در حرکت عظیمی مردم را به حضور حداکثری در پای صندوق های رای دعوت کردند.

وی با بیان اینکه در مناسبت های مختلف مبلغان به صورت جهادی فعالیت می کنند، افزود: نزدیک به40 نفر از مبلغان در مساجد، حسینیه ها و مراکز مختلف برای دعوت از مردم در انتخابات حضور یافتند، علاوه بر آن در روستاهای اطراف شهرستان با تبلیغ چهره به چهره فعالیت کردند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) قروه  بیان کرد: طلاب و مبلغین یاد شده به منظور عملیاتی کردن طرح ها و برنامه های پیشنهادی خود به روستاها رفتند و باحضور درجمع آن ها و شرکت در محافل  و جشن ها فرصت را مغتنم شمرده و تبلیغات خود را انجام دادند.

خانم شهبازیان تصریح کرد: طلاب و مبلغین خواهر در تمامی عرصه ها نقش بسیار موثر و مطلوبی را ایفا و در سنگر علم ایمان به وظایف اجتماعی خود که از جمله آن دعوت مردم برای مشارکت حداکثری بود، به نحو احسن عمل کرده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از تمام  طلابی  که  زمینه برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کرده‌اند نهایت سپاس و تقدیر را دارم و امیدوارم که این زحمات منتج به حل مشکلات اقتصادی کشور گردد.ر