مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان خبر داد:

آغاز به کار گروه تخصصی رسانه و فضای مجازی در کردستان

شناسه خبر : 111695

1400/05/24

تعداد بازدید : 83

آغاز به کار گروه تخصصی رسانه و فضای مجازی در کردستان
مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان از راه اندازی و فعالیت گروه تخصصی رسانه و فضای مجازی در مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران کردستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالملکی در گفتگویی، از راه اندازی گروه تخصصی رسانه و فضای مجازی در استان کردستان خبر داد و گفت: از آنجا که  فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در زندگی مردم وارد شده و تاثیر زیادی در گروه های مختلف جامعه بویژه جوانان و نوجوانان دارند، این گروه می تواند در تولید محتوای دینی و فرهنگ سازی بانوان نقش مهمی ایفا نماید.

مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان ابراز داشت: رعایت برنامه های اسلامی، احکام الهی و امور دینی در خانواده ها موجب تشکیل جامعه سالم و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد، زیرا اجتماع سالم از خانواده های سالم تشکیل می شود. متاسفانه امروزه شاهد هجمه فرهنگی در قالب جنگ ‌نرم در کشورمان هستیم که جوانان و نوجوانان در تیررس آن هستند، لذا لازم است با آگاهی دهی، این قشر از جامعه را از نقشه‌های شوم دشمنان آگاه نماییم.

وی حوزه‌های علمیه را مرکز آموزش اسلام و تعمیق آن در جامعه دانست و گفت: شناساندن معارف دینی به مردم بخشی از وظایف حوزه‌های علمیه است و بخش دیگر این وظیفه، محقق کردن معارف دینی در متن زندگی مردم است.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالملکی، با توجه به گستردگی فضای مجازی و استفاده بیشتر مردم از این فضا، تاکید کرد: موضوعی که امروز در فضای مجازی به آن نیاز مبرم داریم، تولید محتوای پاک با رویکرد اسلامی است