کد مطلب: 21376 تعداد بازدید: ۲۳۲

حضورطلاب بیجاردرراهپیمایی 13آبان

حضورطلاب بیجاردرراهپیمایی 13آبان

پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۱:۳۳
طلاب حوزه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) نیز همراه با سایر اقشار مردم در این راهپیمایی حضور یافتند .در این راهپیمایی جناب آقای لطف اللهی رییس آموزش و پرورش شهرستان سخنرانی نمودند

مردم بیجار در راهپیمایی 13ابان با سردادن شعارهای ˈمرگ برآمریکاˈ، ˈمرگ بر اسرائیلˈ، ˈماهمه سرباز توایم خامنه ای گوش به فرمان توایم خامنه ایˈ و ˈهیهات من الذلهˈ بر آرمان های اصیل انقلاب اسلامی تاکید کردند.
مردم ولایتمدار و شهید پرور بیجار به خیابان ها آمده بودند تا شعار استکبار ستیزی سر دهند و ایستادگی بر باورهای دینی و اسلامی خود را به نمایش بگذارند

طلاب حوزه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) نیز همراه با سایر اقشار مردم در این راهپیمایی حضور یافتند .در این راهپیمایی جناب آقای لطف اللهی رییس آموزش و پرورش شهرستان سخنرانی نمودند.
ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید دانش‌آموز حسین فهمیده و گرامیداشت بسیج دانش آموزی و یاد و خاطره 56 دانش آموز و دانشجوی در خون غلتیده در دانشگاه تهران، گفت: 13 آبان برگ زرینی در تاریخ انقلاب جمهوری اسلامی ایران است و در اهمیت 13 آبان 57 همین بس که زمینه ساز سرنگونی رژیم منحوس طاغوت و استقرار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.
وی با بیان اینکه 13 آبان یادآور 3 واقعه مهم، تأثیرگذار و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی یعنی تبعید امام راحل، روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی است گفت: امام خمینی (ره) از این واقعه "یعنی تسخیر لانه فساد جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام" را انقلاب دو یاد کردند.
به گفته لطف‌اللهی امروز به مناسبت این یادآوری‌های بسیار بزرگ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفته است که کشورمان هر ساله در این تاریخ پر از شور و حرارت برای مبارزه با استکبار به خیابان ها آمده و شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر می‌دهند.
مدیر آموزش و پرورش بیجار عنوان کرد: تظاهرات دانش آموزان ایران اسلامی علیه رژیم شاهنشاهی در 13 آبان 57 به تمام دنیا ثابت کرد که تمام دانش آموزان ایرانی و مسلمان همچون سایر اقشار ملت ایران ظلم ستیز است و هرگز با ستمگران و طاغوت سازش نخواهد کرد.
لطف الهی ادامه داد: امروز بعد از گذشت 51 سال از تبعید امام راحل، 37 سال بعد از شهادت دانش آموزان در سال 57 در دانشگاه تهران و 36 سال بعد از گذشت تسخیر لانه جاسوسی، 13 آبان به تدبیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری ملت به یک فرهنگ تبدیل شده است و همچنان ملت ایران اسلامی با همان شور در مقابل دشمن هوشیارانه و آگاهانه ایستاده اند.
وی ادامه داد: مردم با ایستادگی در برابر دشمنان و استکبار فرهنگ مبارزه با استکبار را به عنوان یک استراتژی و فرهنگ ماندگار ملت ایران به دانش آموازن دانشجویان و تمام مردم انتقال می دهند.
به گفته این مسئول، فرهنگ استکبار ستیزی فرهنگ انسجام و اتحاد ملی را در پی خواهد داشت و ما این پیام ناب را همواره پاس خواهیم داشت.