کد مطلب: 21463 تعداد بازدید: ۲۵۹

دیدارطلاب با حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حسینی بوشهری

دیدارطلاب با حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حسینی بوشهری

دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۱:۴۷
دیدارطلاب پایه اول استان کردستان با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی بوشهری مدیر مرکز مدیریت حوزه های برادران کل کشور

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عبدی گزارشی اجمالی از فعالیت های فرهنگی ،پژوهشی ، آموزشی کل حوزه های استان کردستان دادند.

در ادامه ی این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی بوشهری برای طلاب سخنرانی فرمودند و ایشان در ابتدای بیانات خود به ارزش علم اشاره کردند و حدیثی از امام علی (ع) نقل کردند که می فرماید : علم حاصل نمی شود مگر از رهگذر چند چیز یک با پرسیدن سوال زیاد دو با کار و تلاش زیاد در کسب علم سه کاری که انجام می دهید در هر بعدی با اخلاص تمام کار خود را انجام دهند .
 

ایشان در ادامه ابراز خرسندی کردند از پیشرفت زیاد حوزه های کردستان و فرمودند در سالهای گذشته ما آرزوی فقط یک حوزه در استان کردستان داشتیم اما خوشبختانه امروزه شاهد یک پیشرفت عظیم در یک استان محروم هستیم .

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی بوشهری در پایان چند نکته ی اخلاقی برای طلاب بیان کردند و فرمودند شما طلاب قدر این مکان مقدسی که برای کسب علم آمدید بدانید چون شما افتخار سربازی امام زمان (عج) را دارید و همچنین بدانید که ارزش علم فقط به این نیست که چند نکته صرف و نحو یاد بگیرد چون هدف الهی بالاتر از این مراتب است