کد مطلب: 21999 تعداد بازدید: ۱۸۰

بازدید جامع

بازدید جامع مدیریت استان از حوزه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجارمورخ94/9/14

دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۳:۲۶
بازدید جامع از حوزه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار در تاریخ 14 آذر ماه مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران استان کردستان حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای صالحی به همراه معاونین خود از حوزه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار بازدید نمودند .

بازدید جامع از حوزه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار
 

در تاریخ 14 آذر ماه مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران استان کردستان حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای صالحی به همراه معاونین خود از حوزه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار بازدید نمودند .
در این دیدار آقای صالحی با کادر و اساتید نشست صمیمانه ای داشتند و به مسائل آموزشی و فرهنگی این حوزه مبارکه پرداختند.

در این نشست ایشان به تشویق و ترغیب طلاب جهت فراگیری بهتر دروس اشاره نمودند و اظهار داشتند که نیروی محرک طلبه استاد است و با روش های متنوع باید طلاب را برسر ذوق آورد.
آقای صالحی به روش های نوین تدریس اشاره داشتند و فرمودند سعی شود اساتید با استفاده از ابزار هایی مثل پاورپوینت دروس را به مخاطبین عرضه دارند تا برای طلاب تازگی داشته و فراگیری آن ها بالا رود.
آقای صالحی بعد از این جلسه به صورت خصوصی با طلاب دیدار داشتند و به مشکلات آنها رسیدگی نمودند.
پس از اقامه نماز جماعت با حضور آقای صالحی ایشان در جلسه شورای علمی پژوهشی که در همین محل و با حضور شوری برگزار شده بود حضور یافتند .
در این روز نشست مدیران شهرستان ها نیز با حضور مدارس سریش آباد و قروه و کامیاران و سقز و بیجار راس ساعت 15 برگزار گردید.
لازم به ذکر است که سرکار خانم به لسان معاون آموزش و پژو هش و خانم پوررحمانی معاون فرهنگی استان نیز به صورت خصوصی با طلاب نشستی داشتند که به مسائل آنها در این زمینه ها رسیدگی نمودند.