کد مطلب: 23631 تعداد بازدید: ۱۱۰

بازدید جامع مدیریت محترم استانی از مدرسه علمیه الزهرا(س)شهرستان قروه مورخ94/11/17

یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۴:۴۰
به گزارش معاون فرهنگی مدیریت محترم استان: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای صالحی مدیر محترم استان کردستان بهمراه معاونین محترم مدیریت استانی مورخ 17/11/94 بازید جامعی ازعمکرد مدیر محترم این مدرسه مبارکه ومعاونین مربوطه به عمل آوردنند .

 

بازدید جامع مدیریت محترم استانی از مدرسه علمیه الزهرا(س)شهرستان قروه

 

به گزارش معاون فرهنگی مدیریت محترم استان:

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای صالحی مدیر محترم استان کردستان بهمراه معاونین محترم مدیریت استانی مورخ 17/11/94 بازید جامعی ازعمکرد مدیر محترم این مدرسه مبارکه ومعاونین مربوطه به عمل آوردنند .

شرح این بازدید بصورت ذیل می باشد:

در ابتدای حضور مدیر محترم استان حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای صالحی با طلاب این مدرسه نشست صمیمی داشتند که به بررسی مسائل طلاب پرداختند و در ادامه طلاب بصورت انفرادی مسائل مربوط به خودشان رابامدیر محترم استان درمیان گذاشتن و به بیان انتقادات و پیشنهادات خود  در  زمینه های مختلف پرداختند  و حجت الاسلام صالحی فرمودند: که تلاش می کنیم مسائل را برطرف نمائیم.

 در ادامه حجت الاسلام صالحی نشست صمیمی با کادر و اساتید مدرسه الزهرا(س) داشتند و در این نشست کادر و اساتید نظرات و انتقادات و  پیشنهادات خود را بیان نمودند و جناب آقای صالحی نیز در مقابل سوالات ایشان پاسخ  های  مربوطه را  ارائه نمودند و بسیاری از سوالات  و نظرات کادر و اساتید این حوزه مبارکه برطرف گردید.

درادامه بازدیدسرکار خانم به لسان معاون محترم اموزشی و پژوهش وسرکارخانم پوررحمان معاون محترم فرهنگی استان نیز به بررسی عملکرد معاونن مربوطه خوددراین مدرسه پرداختند.

در حاشیه حضور مدیریت استانی و هئیت همراه جلسه سیاسی با حضور جناب سرهنگ شعبانی فرمانده محترم سپاه قروه و جناب آقای کاوه  مسئول بسیج طلاب قروه با موضوع انتخابات پیش رو و دهه فجر برگزار گردید..

در ادامه مدیرمحترم استان وهئیت همراه در جمع طلاب خوابگاهی نشست صمیمی داشتند، که در این نشست  طلاب خوابگاهی نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را بیان نمودند .