کد مطلب: 23645 تعداد بازدید: ۸۶

بمناسب سومین روز از دهه فجر جلسه ای با حضور سرکار خانم فتاحی درمکان مدرسه علمیه شهرستان کامیاران برگزار گردید

دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۶:۳۹
به گزارش معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)شهرستان کامیاران در سومین روز از ایام دهه فجر جلسه ی اخلاقی توسط خانم فتاحی در مکان حوزه برگزار گردید

به گزارش معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)شهرستان کامیاران در سومین روز از ایام دهه فجر جلسه ی اخلاقی توسط خانم فتاحی در مکان حوزه برگزار گردید


ایشان در ابتدای سخنان خود ضمن عرض سلام و تبریک دهه ی فجر اشاره ای به ارزش دین مبین اسلام کردند و فرمودند در آیه 51 سوره مائده آمده که می فرماید ای کسانی که ایمان آورده اید یهود و نصرانی را دوست خود نگیرید و در جای دیگر نیز می فرماید : یهود و نصرانی تکیه گاه یکدیگر اند و اگر کسانی از شما به آنها تکیه کند از مانیست .
ایشان در ادامه فرمودند اساس دین مبین اسلام محبت و دوستی است و خداوند متعال رحمتش بر غضبش سبقت گرفته و این غضب زمانی هست که بندگان نافرمانی کنند . لذا ما باید با کسانی که خدا گفته دوست باشید دوستی کنیم و با دشمنان خدا دشمنی کنیم .
 ایشان در ادامه اشاره ای به دولت آمریکا کردند و فرمودند ما با کشور آموریکا دشمنی نداریم بلکه با سردمداران آنها و نقشه های شومشان دشمنی داریم . ما با جنگ و خونریزی و مخالف هستیم و بحمد الله تا به امروز هم موفق بوده ایم .
ایشان در ادامه اشاره ای به آیات قران کردند که می فرماید : ما سرنوشت هیچ قومی را تغیی نمی دهیم مگر توسط خود شخص .
البته ملت ما چون زیر سایه ی ولایت فقیه هستیم هیچ نوع خطری ما را تهدید نمی کند .
ایشان در اشاره ای به نقشه های کشورهای اروپایی کردند و فرمودند آنها سالی یک ملیار دلار برای فیلم و عکس و شبکه های اجتماعی هزینه می کنند تا جوانان ما را از راه به در کنند . شما نگاه کنید مخاطبین ماهواره زیاد شده و بایستی این ضعف در جامعه ما از بین برود چون تاثیر گذاری ماهواره به صورت تدریجی است و انسان چون آرام ، آرام به انحراف کشیده می شود زیاد متوجه نمی شود بنابراین شما طلاب باید آگاه و هوشیار باشید و این نقشه های شوم دشمن را به گوش مردم مخصوصا جوانان برسانید .