کد مطلب: 36651 تعداد بازدید: ۹۷

برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در کامیاران با حضوبرگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در کامیاران با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفی زاده

یکشنبه ۱۲ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰:۵۹
برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در کامیاران با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفی زاده

به گزارش معاونت فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان کردستان به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی در شهرستان کامیاران مراسمی برگزار گردید که از حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفی زاده مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران استان کردستان به عنوان سخنران دعوت بعمل آمد.
دکتر صفی زاده با اشاره به اینکه بزرگترین فتنه زمان حال جنگ نرم است گفت: مردم باید هوشیار باشند که رسانه های خارجی به فکر ایجاد تفرقه در میان مسلمانان هستند.
وی افزود: ملت ایران 37 سال است که برای بارهای متمادی به دشمن اعتماد کرد و هر بار دشمنان دشمنی خود را به ملت ما ثابت کرده اند.
به گفته او آنچه که دشمنان را پای میز مزاکر کشاند قدرت مردم ایران بود که هر بار در کشور فتنه ای بر پا شده مردم با بصیرت و آگاهی قدرت خود را نشان داده اند.
این استاد دانشگاه کردستان با بیان اینکه گرامی داشتن سالروز حماسه 9 دی وظیفه تک تک افراد جامعه است اظهار کرد: این روز به حق، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.
در ادامه این آیین مردم با سر دادن شعار لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است و مسئولان کشوری بصیرت، بصیرت بار دیگر تاکید کردند که در برابر هرگونه دشمنی استکبار و عوامل آنان ایستادگی می کنند.