کد مطلب: 54359 تعداد بازدید: ۹۶

دیدارمدیرحوزه علمیه خواهران استان کردستان بامدیرمرکز خدمات حوزه های علمیه استان دیماه96

شنبه ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳:۳۰
حجت الاسلام والمسلمین صفی زاده گفت:اگر ایمان مردم تقویت شود سلامت اجتماعی روز به روز بیشتر می‌شود و آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد واین میسر نمی شود مگرباهمکاری سازمانها ونهادهای جامعه باهم.

به گزارش معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران استان کردستان ،حجت الاسلام والمسلمین صفی زاده مدیر حوزه های علمیه خواهران استان درنشستی باحجت الاسلام والمسلمین حسینی فرمدیرمرکز خدمات حوزه های علمیه  مسائل مربوط به طلاب و دانش آموختگان استان را مورد بررسی قرار دادند و راهکارهای ارتقاء سطح و خدمت رسانی بیشتر به این قشر موثر و فرهیخته را که نقش قابل توجهی در خط مقدم جبهه فرهنگی در این استان دارند را بیان نمودند.

حجت الاسلام صفی زاده بیان داشت:طلاب به عنوان کارشناسان دین وظیفه روشن گری و تبیین مسائل دینی در جامعه را بر عهده دارند و باید از آنها حمایت شود تا مبلغاتی فعال در عرصه‌های مختلف جامعه داشته باشیم.

ایشان همچنین باتوجه به آسیبهای اجتماعی جامعه گفت:اگر ایمان مردم تقویت شود سلامت اجتماعی روز به روز بیشتر می‌شود و آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد واین میسر نمی شود مگرباهمکاری سازمانها ونهادهای جامعه باهم.

درپایان دیدارگزارشی ازتعاملات دوطرف وفعالیتهای انجام شده درحوزه فرهنگی وتربیتی ومسایل بیمه خدمات درمانی وسلامت  بیان شد.