کد مطلب: 58469 تعداد بازدید: ۱۲۰

حجت الاسلام والمسلمین حسینی فر:

محصلین علوم دینی با توکل به خداوند قدم در راه تحصیل علوم دینی می گذارند

سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۰:۲۴
حجت الاسلام والمسلمین حسینی فرگفت:مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشورتمامی طلاب را تحت پوشش خدمات رفاهی خود قرارداده است .

 

 مدیر محترم مدرسه علمیه خواهران ریحانه النبی ( س) شهرستان سنندج سرکار خانم رضایی به همراه کارکنان آن مدرسه مبارکه، جلسه ای  با مدیر مرکز خدمات حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر در راستای تعامل و همکاری بیشتر  این دو نهاد با هم برگزارکردند.

در این جلسه مدیر مرکز خدمات حجت الاسلام و المسلمین  حسینی فر بیان داشت:  محصلین علوم دینی با توکل به خداوند قدم در راه تحصیل علوم دینی می گذارند و در این راه هیچ توقع مادی ندارند برای رفع دغدغه معیشت محصلین علوم دینی مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشورتمامی طلاب را تحت پوشش خدمات رفاهی خود قرارداده است . از جمله این خدما ت بیمه عمر، بیمه تکمیلی، اعطای تسهیلات بانکی، وام ازدواج، سهمیه عمره، بن معیشت طلاب متاهل، تجهیز مدارس به رایانه و تجهیز کتابخانه مدارس و... می باشد .

ایشان در ادامه از تعاملات و همکاری های این دو نهاد با هم در اجرای برنامه ها ی قابل اجرا در سال جدید و در زمینه فرهنگی و پژوهشی و بهداشت  صحبت کرد و در پایان هم تعداد 50 جلد کتاب قرآن کریم  تعداد 50 جلد نهج البلاغه به مدرسه علمیه ریحانه النبی (س) هدیه کردند  .