کد مطلب: 60134 تعداد بازدید: ۶۱

مدیرمدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهراسلام الله علیها شهرستان بیجار:

مبلغین عهده دارتقویت ایمان وباورهای اسلامی خانواده ها هستند

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۳:۱۸
مدیرمدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س)بیجارگفت:انس و ارتباط با قرآن در بین خانواده ها و تقویت ایمان و باورهای اسلامی باید ترویج شود و تقویت و گسترش این فضا به عهده مبلغین است .

به گزارش معاون فرهنگی ،جلسه ای با مبلغین مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار جهت تبیین طرح حافظین قرانی در ماه رمضان باسخنرانی خانم احمدزاده مدیرمدرسه مبارکه برگزار گردید.

ابتدا خانم احمدزاده به اهمیت تبیلغ در ماه رمضان اشاره نمود وگفت: با توجه به استقبال عمومی مردم به قرآن کریم در ماه رمضان انتظار می رود مبلغین با برگزاری جلساتی در این زمینه پاسخگوی این نیاز عمومی مردم باشند.

وی افزود: انس و ارتباط با قرآن در بین خانواده ها  و تقویت ایمان و باورهای اسلامی  باید ترویج شود و تقویت و گسترش این فضا به عهده ی شما مبلغین است .

مدیرحوزه تاکیدکرد:سعی کنیدبه  جلسات خانگی اولویت دهید ومداوم این جلسات رابرگزارکنید جلسات خودرامختص ماه رمضان نکنید .در کنار اجرای کمی این جلسات ،کیفیت محتوای این جلسات نیز مهم است ،سعی شود حفظ جز سی قرآن و تفسیر و مفاهیم قرآن برای مخاطبین بیان شود.

در پایان   خانم احمدزاده نامه ابلاغی «طرح نهضت قرآنی»در زمینه هر دانش آموخته روزانه یک جلسه قرآنی را برای مبلغین توضیح داده و تبیین نمود.