کد مطلب: 60200 تعداد بازدید: ۳۸

مدیرمدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهراسلام الله علیهاشهرستان کامیاران:

غبار روبی مساجد در این زمان،سنتی پسندیده و امری الزامی است

پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۳۶
مدیرمدرسه علمیه خواهران گفت:غبار روبی مساجد در این زمان، سنتی پسندیده و امری الزامی است وما مفتخریم که سعادت پیدا کرده ایم که در این امر خداپسندانه امسال سهیم باشیم.

به گزارش معاونت فرهنگی ،عصر روز سه شنبه تعدادی از طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان کامیاران در آیین غبار رویی وعطر افشانی مسجدامام حسین(علیه السلام) در آستانه ماه مبارک رمضان شرکت کردند.

سیران کهریزی پور گفت:  از آنجایی که در آستانه ماه مبارک رمضان همه روزه داران و نمازگزاران به مساجد توجه خاصی دارند و نمازهای جماعت در این مکان مقدس با شکوه برگزار می شود و همچنین لیالی قدر را در این ماه در پیش داریم توقع این است که همه با هم در این امر خدا پسندانه شرکت کنیم و مساجد را برای جذابیت بیشتر و جلب جوانان معطر و تمیز کنیم.

وی افزود:. مردم ما افرادی متدین هستند و باید توجه خاصی به مسجد کنند تا این مکان به عنوان پایگاه و مراکز علمی، اخلاقی، اجتماعی و سیاسی تقویت شود.

مدیر حوزه علمیه خواهران کامیاران در پایان گفت: مساجد برای ما مسلمانان از اهمیت بالایی برخوردار هستند لذا باید در حفظ و نظافت آنها بکوشیم وی ماه مبارک رمضان را ماه میهمانی خداوند خواند و تاکید کرد: امروز هجمه فرهنگی دشمنان بر جوانان ما مسجل است لذا برنامه های ماه ضیافت الله باید رنگ و بویی معنوی و قرآنی به خود بگیرد.

.