کد مطلب: 61136 تعداد بازدید: ۵۵

راهپیمایی باشکوه روزجهانی قدس

شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷:۳۶
طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار همانند سالهای قبل در راهپیمایی پر شکوه روز قدس همگام با مردم این شهرستان شرکت نمودند.

به گزارش معاون فرهنگی،طلاب و اساتید و کادر مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بیجار همانند سالهای قبل در راهپیمایی پر شکوه روز قدس همگام با مردم این شهرستان شرکت نمودند.

در پایان  راهپیمایی باشکوه روز قدس فرماندار محترم شهر گفت : روز قدس حرکت ماندگار آزادیخواهان جهان برای دفاع از فلسطین است تا بیت المقدس تنها نماند و در نام و یاد نسل های آینده نیز پا بر جا بماند.

علی اکبر ورمقانی فرماندار این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: این روز تاریخی یادگار ارزشمند امام راحل است و تاکید مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان وظیفه همه را برای حضور پرشورتر در این حماسه ی تاریخی سنگین کرد تا گسترده تر از همیشه با مشت های گره کرده، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را سر دهند.

وی افزود: آمریکا و رئیس جمهور این کشور بداند مردم ایران اسلامی با حضور پرشور تر از گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس، توطئه های این کشور علیه امت اسلام را خنثی می کنند.

ورمقانی اضافه کرد: نامگذاری روز قدس یک اقدام مناسب از سوی امام خمینی (ره) در اعتراض به اشغال فلسطین، پایمال شدن حقوق بشر و اهانت به مسلمانان توسط رژیم صهیونیستی بود

 وی یادآور شد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس به سردمداران استکبار و رژیم اشغالگر قدس نشان خواهد داد مساله فلسطین در صدر مسایل دنیای اسلام قرار دارد.

 فرماندار بیجار تاکید کرد: روز قدس، روز رسوایی استکبار جهانی و بیداری آزادیخواهان جهان و نمادی از نمایش وحدت امت اسلامی در اعلام حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است