کد مطلب: 62160 تعداد بازدید: ۶۴

معاون فرهنگی :

دیدارکارکنان مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه سلام الله علیهابامسئولین موسسه قرآنی

شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲:۱۶

بسمه تعالی

به گزارش معاون فرهنگی ،مدیرومعاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه(س) سقز  با مسئولین موسسه قرآنی و فرهنگی حضرت ولی عصر(عج) کوی سازمانی شهید هاشمی نژاد جلسه مشترک برگزار نمودند.

در این دیدار خانم کریمی مدیر موسسه و مبلغ این مدرسه مبارکه  در خصوص نحوه فعالیت و ساماندهی مبلغین در این موسسه صحبت نمود و در ادامه با بررسی  برنامه های فرهنگی مدارس علمیه خواهران سطح استان و عقیدتی ارتش، طرح جامعی را به جهت پر نمودن اوقات فراغت طلاب و فرزندانشان؛  همچنین سایرخانواده به تصویب رساندند.  از جمله مصوبات این جلسه:

1-برگزاری برنامه های قرآنی و اعتقادی ( حفظ قرآن، امام شناسی، آداب اسلامی، روانخوانی و روخوانی برای بانوان و نونهالان)  با مربی گری مبلغین این مدرسه مبارکه در محل موسسه قرآنی کوی سازمانی.

2- مهارت افزایی ( خیاطی، چرم دوزی برای بانوان و کلاس های چرتکه و نقاشی برای خردسالان)

3- هماهنگی با بسیج خواهران و عقیدتی جهت برگزاری کلاس های آموزشی رزمی و ورزشی ( کاراته، شنا، آمادگی جسمانی) برای بانوان و فرزندانشان در سالن ورزشی کوی سازمانی.

شرکت برای عموم بانوان، طلاب، اساتید ، کادر و خانواده هایشان آزاد می باشد. و همچنین مقررگردید در دوره های بصیرتی  که توسط عقیدتی ارتش برگزارمی شودحضورداشته باشند.