کد مطلب: 71239 تعداد بازدید: ۷۸

استاد حوزه و دانشگاه :

مهم ترین اصل در انقلاب اسلامی صدور انقلاب به تمام جهان است

یکشنبه ۱۶ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹:۰۲
حجت الاسلام والمسلمین رستمی استادحوزه ودانشگاه گفت:مهم ترین اصل در انقلاب اسلامی صدور انقلاب به تمام جهان است زیرا بزرگترین خیانت در حق انقلاب و شهدااین است که آن را محدود به ایران و ایرانی بدانیم.

به گزارش معاون فرهنگی ازمدرسه علمیه الزهرا(س)قروه؛به مناسبت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت،  نشستی با حضور طلاب و اساتید و کادر مدرسه علمیه خواهران الزهراسلام الله علیها شهرستان قروه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رستمی ، استاد حوزه و دانشگاه  در سالن این مدرسه مبارکه  برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی با توجه به حساسیت فتنه 9دی و برنامه ریزی دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بیاناتی از رهبر کبیر انقلاب را بیان نمود و گفت : این که امام (ره) می فرماید: «انقلابمان را می خواهیم صادر کنیم»یعنی ما می خواهیم که این انقلابمان را، انقلاب فرهنگی مان را، انقلاب اسلامی مان را به همۀ ممالک اسلامی صادر کنیم. و اگر این انقلاب صادر شود، ملت ها بیدارمیشوند.

وی بیداری امت های اسلامی راآشنایی بااهداف انقلاب اسلامی ایران دانست وافزود:اگر  این تحول الهی، که در ایران پیدا شد، در آنجاها پیدا بشود. هر جا پیدا بشود، دیگر آن وقت نترسید که چهار تا فاسد بیایند مسجد الاقصیٰ را بگیرند.  اما وقتی یک ملتی، دو طایفه، ده طایفه، صد طایفه می شوند و هر کدام به خلاف دیگری هستند، و حکومتها هم اینجور حکومتها هستند، دیگر توقّع نداشته باشید که با این طرز فکر و با این طرز حکومت، بتوانید غلبه بکنید.

استادحوزه ودانشگاه  با اشاره به حوادثی که در 18تیرماه سال 78 درکوی دانشگاه تهران رخ داد ،بیان داشت: درواقعه کوی دانشگاه ،با انتشار بیانات رهبر معظم انقلاب بویژه فراز پایانی آن که ایشان امام و مقتدای خودمان حضرت ولی‌عصر (ارواحنافداه) را خطاب قرار داده و بر «ایستادگی تا آخرین نفس در راه خدا و آرزوی شهادت در این راهِ پرافتخار و پرفیض و پربهجت» تاکید کردند، موجب شد تا گروه‌های مختلف مردمی در شهرهای بزرگ و کوچک کشور تصمیم به برگزاری راهپیمایی بزرگی در میثاق دوباره با امام امت بگیرند و اینگونه شد که در روز ۲۳ تیرماه، با تدابیر رهبری فتنه دیگر پایان یافت.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی در ادامه اظهار داشت:  دشمنان نظام با هم دستی نوکران در آستین بزرگ شده ی انقلاب با نقشه ای از پیش تعیین شده و هدفمند فتنه 88 راطراحی کردندولی  این فتنه نیز با تدابیرو بصیرت رهبری و مردم شهید پرور ایران اسلامی بار دیگر خنثی گردید.

وی تاکیدکرد:آنچه که بسیار مهم است فتنه ای است که رهبر انقلاب اسلامی ایران در سخنرانی های اخیر خود به ان اشاره نمودند و تاکید کردند که خود را برای فتنه سال 98 آماده سازید که آزمایشی بسی دشوار و سخت است و به بصیرت و بصیرت افزایی نیاز دارد.

استاد در پایان مباحث خوداظهار داشت: وقتى امتحانِ خوب بدهید، خدا شما را بالا میبرد. امروز خط اسلام، خط ایمان باللَّه، خط انقلاب در کشور و در میان ملت، خیلى قوى‌تر، پررنگ‌تر و بالاتر است از آنچه که قبل از این فتنه بود.