نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

مسیر طلبگی، انسان را به فهم دینی می رساند

شناسه خبر : 83450

1398/08/21

تعداد بازدید : 217

مسیر طلبگی، انسان را به فهم دینی می رساند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مسیر طلبگی مسیری است که انسان به فهم دینی می رسد و راه را برای رسیدن به خدا مهیاتر می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران کردستان، آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در همایش طلیعه حضور طلاب جدیدالورود حوزه علمیه خواهران کردستان، با اشاره به مسیر طلبگی، بیان داشت: مسیر طلبگی مسیری است که انسان به فهم دینی می رسد و زمینه تبلیغ دین در جهان برای او پیش می آمد و راه را برای رسیدن به خدا مهیاتر می کند.

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه گفت: بنابر نظر قرآن این گروه که در مسیر هدایت هستند، از کسی غیر از خدا نمی ترسند و خداوند نگهبان و مدافع آنهاست هرکسی که با خدا رابطه داشته باشد خداوند یار و یاور او خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه راه رسیدن به اولیای خدا ایمان به خدا و رسول خدا است، بیان داشت: جمهوری اسلامی به سبب ایمان به خدا و ولایتمند بودن، سبب شده است که سران کشورهای غربی از ایران وحشت داشته باشند.

آیت الله حسینی شاهرودی گفت: با قدرت وارد شوید خوب درس بخوانید، با خدا ارتباط بگیرید و برای نیازهای خود تربیت شوید، همان مقدار که می دانید شروع کنید، ارتباطات خود را با دیگران قطع نکنید و دست دیگران را بگیرید و سبب جذب و تغییر دیگران و همچنین تاثیرگذار به حوزه باشیم.

وی در پایان گفت: کردستان دارای طلبه‌های خوبی است و زمینه برای رشد طلاب فراوان است، اما نقش اصلی و اساسی را برای پیشرفت خود شماها دارید.