مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان:

خدمت رسانی طلاب به مردم، نشان از تعهد دینی است

شناسه خبر : 90552

1399/01/27

تعداد بازدید : 486

خدمت رسانی طلاب به مردم، نشان از تعهد دینی است
مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان فعالیت طلاب جهادگر را بسیار مطلوب و با ارزش خواند و گفت: این فعالیتها نشان از تعهد انسانی و دینی است که طلاب نسبت به جامعه دارند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران کردستان، حجت الاسلام والمسلمین محمود صفی زاده مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان، از کارگاه تولید ماسک مدرسه علمیه الزهرا(س) قروه بازدید کرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان در این بازدید ضمن خسته نباشید به عوامل جهادی در این کارگاه، این اقدام را بسیار مطلوب و با ارزش خواند و گفت: حضور شما بزرگواران در این کارگاه نشان از تعهد انسانی و دینی شما نسبت به جامعه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین صفی زاده با اشاره به حضور طلاب در صحنه های مختلف و خدمت رسانی به مردم،اظهار داشت: حضور طلاب در این عرصه نشان داد که خدمت رسانی به مردم، تعطیل بردار نیست.

وی با بیان اینکه قطعا این شرایط تمام می شود، گفت: آنچه باقی می‌ماند این نوع دوستی‌ها و توجه به همدیگر و ایثارهایی است که در این ایام مشاهده می‌کنیم و باید از آن در آینده کشور نیز استفاده کنیم.

گفتنی است این کارگاه با حضور ۲0 نفر از کارکنان و طلاب مدرسه علمیه شروع بکار و ماسک تولید شده را بصورت رایگان در سطح شهرستان  توزیع می کنند.